Selja treening


EMS treening on ideaalne viis seljalihaste tugevdamiseks ja nii selgroolülide koormuse vähendamiseks. Meie kogenud personaaltreenerid kohandavad treeningharjutused vastavalt individuaalsetele eesmärkidele või kaebustele ning jälgivad kogu treeningu jooksul pidevalt treeningharjutuste õiget sooritamist. Lisaks on see väga liigeseid säästev moodus, kuna selle treeninguvormi puhul on võimalik raskused täielikult kõrvale jätta.

Just seljalihaste arendamine on äärmiselt tähtis, kuna igapäevane elu asetab lülisambale suure koormuse. Ebamugavad toolid, ühekülgne või suur kehaline koormus toovad tihti kaasa seljavalud ning seljalihaste pinged.

EMS treeningu puhul lõdvestatakse esmalt lihaspinged ning seejärel tugevdatakse kogu selja lihaskonda, kaasa arvatud sügaval asuvaid lihaskiude, sest elektriimpulsid jõuavad lisaks pealmistele lihasgruppidele ka raskesti treenitavate autohtoonsete seljalihasteni, mis tagavad lülisamba vajaliku stabiilsuse. Impulsid mõjutavad, aktiveerivad ning optimeerivad igale vähimalegi lihasele omase jõu.

"Kaotasin kahe kuuga 2 kilogrammi. Soovitan teilegi!"

- Ellie Golding
Kaart
Treeningute aeg

E-R: 9:00-21:00
L-P: 11:00-18:00

Kontaktid

Admirali maja, Ahtri 6A, 10151 Tallinn

W3Schools W3Schools

Tel 644 0507
info@justfit.ee

Liitumine on lihtne