Võimekuse paranemine


Võimekuse paranemine pole mitte ainult tippsportlaste jaoks tähtis. Kehaline võimekus sõltub alati üldisest jõudlusest ning valmidusest ning seda saab regulaarse ning efektiivse treeningu abil parandada. Kehalise võimekuse paranemine võib siinjuures saavutada nii kvalitatiivselt, see tähendab jõu, kiiruse, kestuse, koordinatsiooni ja liikuvuse paranemisena kui ka kvantitatiivselt ehk treeningaja, treeningute intensiivsuse ja sageduse pikenemisena.

EMS treening kohaldatakse täpselt vastavalt teie isiklikele soovidele ja eesmärkidele. Personaaltreener motiveerib Teid alati ning valmistab ette perfektse treeningkava teie kehalise võimekuse parandamiseks. Regulaarse EMS treeningu abil on võimalik jõudu, kiirust, koordinatsiooni ning kontsentratsiooni sihipäraselt parandada. Selline paranemine on märgatav ka mujal kui ainult spordis. Igale inimesele tuleb tema kehalise võimekuse paranemine kasuks, kuna see aitab igapäevase koormusega paremini toime tulla ning ka töö juures võimekam olla. Tänu paremale kehalisele võimekusele on võimalik näiteks rasketes olukordades kauem vastu pidada, teistel spordialadel paremaid tulemusi saavutada, kauem kontsentreeruda või ka vigastusi vältida!

Seadke endale eesmärgid ning JustFiti personaaltreenerid aitavad teil sihipärase EMS treeningu abil oma võimekust parandada!

"Kaotasin kahe kuuga 2 kilogrammi. Soovitan teilegi!"

- Ellie Golding
Kaart
Treeningute aeg

E-R: 9:00-21:00
L-P: 11:00-18:00

Kontaktid

Admirali maja, Ahtri 6A, 10151 Tallinn

W3Schools W3Schools

Tel 644 0507
info@justfit.ee

Liitumine on lihtne