Mis on EMS?


Your Time. Sinu aeg

Lühend EMS tähendab lihaste elektrilist stimuleerimist. See innovaatiline ja ajasäästlik treeningmeetod võimaldab elektriliste impulsside abil treenida üheaegselt enam kui 90% lihaskonnast. Igale lihasrühmale suunatakse oma individuaalne impulss, mida reguleerivad kogenud personaaltreenerid. Ühe 20 minuti pikkuse treeningu ajal sooritatakse erinevaid, treenerite poolt ette näidatavaid harjutusi. Treenerid jälgivad ka harjutuste õiget sooritamist. Tänu laiale treeningülesannete valikule saab igale treeningus osalejale valida oma raskuspunkti või arvestada tema individuaalsete piirangutega. Kuna EMS treening on väga intensiivne ning lihaskonnale suur koormus, piisab kogu keha lihaste tugevdamiseks 20 minuti pikkusest treeningust nädalas.


Your Body. Sinu keha

EMS treeningu tõestatud tulemusteks on lihaste kasv, kaalu langetamine, sidekudede pinguldamine, seljalihaste treening ning üldise jõudluse paranemine. Treeningu ajal tekitavad elektriimpulsid lihaste kontraktsiooni ja loovad sellega tingimused loomulikuks vastupanuks lihaseid pingutades. Mitmekülgsete treeningharjutuste abil treenitakse sihipäraselt ka erinevaid lihasrühmi ja saavutatakse nii kogu keha tasakaalustatud treening. Regulaarse treeningu abil ei tugevdata mitte ainult lihaseid, vaid väheneb ka kehas oleva rasva hulk, kuna keha vajab enam energiat. Lisaks aitavad TRX treening, kestustreening ning tasakaalustatud toitumine üleliigseid kilosid kaotada ning nii kogu organismi seisundit parandada.


Your Trainer. Sinu treener

JustFit Exclusive Club’is kogete eksklusiivses ümbruses sõbralikku atmosfääri. Kõik personaaltreenerid on mitmekülgse kvalifikatsiooniga ning saadavad iga EMS treeningut algusest kuni lõpuni. Igale osalejale tagatakse tema eesmärkidele, soovidele ja vajadustele vastav treening ning individuaalne nõustamine.


"Kaotasin kahe kuuga 2 kilogrammi. Soovitan teilegi!"

- Ellie Golding
Kaart
Treeningute aeg

E-R: 9:00-21:00
L-P: 11:00-18:00

Kontaktid

Admirali maja, Ahtri 6A, 10151 Tallinn

W3Schools W3Schools

Tel 644 0507
info@justfit.ee

Liitumine on lihtne