Bulgarian bag


Bulgarian Bag- poolkuu kujuline väga tõhus spordivarustus, mida kasutatakse spordis ja finessis nii jõutreeningutel kui ka aeroobsetel treeningutel.

Ajalugu

Esimene Bulgarian Bag leiutati 2005. aastal Bulgaarias Ivan Ivanovi poolt, kes on Bulgaaria endine olümpiasportlane kreeka-rooma maadluse alal. Töötades USA kreeka-rooma maadluse meeskonna treenerina otsis ta treeningvahendit, mis võimaldaks tema maadlejatel parandada dünaamilise liikumise jõudu.

Ivanov sai innustust oma kodumaa Bulgaaria karjaste traditsioonidest, kus nad tänavalaatadel näitasid jõuharjutusi kasutades selleks lambaid ja kitsi. Karjased pidid sageli nõrgemaid tallesid ja lambaid tassima oma õlgadel, et loomad karjast maha ei jääks ja hiljem demonstreerisid karjased oma jõudu laatadel. Ivanovi Bulgaaria koti disaini aluseks sai lamba kehakuju karjaste õlgadel- ta andis vanadele traditsioonidele uue kaasaegsema tõlgenduse.

Kuigi esialgu oli Bulgarian Bag väljatöötatud olümpia maadlejatele jäi see silma ka fitness treeneritele ja profisportlastele oma võimega treenida lihasvastupidavust, tugevat jõudu ning muuta treeningud mitmekülgsemateks, tõhusamateks ja huvitavamateks.


"Kaotasin kahe kuuga 2 kilogrammi. Soovitan teilegi!"

- Ellie Golding
Kaart
Treeningute aeg

E-R: 9:00-21:00
L-P: 11:00-18:00

Kontaktid

Admirali maja, Ahtri 6A, 10151 Tallinn

W3Schools W3Schools

Tel 644 0507
info@justfit.ee

Liitumine on lihtne